facebook

У Надвірнянському відділку поліції знайшли застреленим офіцера

У понеділок, 23 жовтня, в приміщенні Надвірнянського відділку поліції знайшли застреленим офіцера Пасічнянської громади Михайла Лозяка.

Пише - джерело.

Цю інформацію підтвердили КУРСу в секторі комунікацій обласного управління Національної поліції.

Відомо, що Михайло Лозяк заступив на чергування у відділку в суботу.

Поліція розпочала службову перевірку. Відкрито кримінальне провадження за ст. 115 ККУ (з позначкою «самогубство»).

Михайло Лозяк з травня цього року виконував обов’язки поліцейського офіцера Пасічнянської громади. До того він понад 10 років працював слідчим у Надвірнянському відділі поліції. Від початку повномасштабного вторгнення їздив на службові ротації в зону бойових дій.

Заступниця Пасічнянського сільського голови Ольга Ганиш каже, що Михайло Лозяк був із тих поліцейських, яких можна відповідально назвати хорошими.

“Сьогодні востаннє бачились і попрощались із дуже доброю людиною і поліцейським офіцером Пасічнянської громади, який своїм відповідальним ставленням до роботи та своєю порядною поведінкою доказував всім, що є хороші поліцейські.

Читайте також:  Контрабандою через кордон: прикарпатка хотіла перевезти понад 500 кілограм сиру та сосисок (ФОТО)

І це правда: ті, хто хоча б раз спілкувався з Михайлом Лозяком, і ті, хто його добре знав, скажуть про нього лише добрі слова. Михайло був людиною, яка здатна до розсудливого мислення і володів вмінням залагоджувати конфлікти. Завжди був готовий допомогти, навіть якщо цим шкодив собі.

Жаль, біль, сум… і невимовна злість до тих, хто винний в тому, що Михайла більше немає.

Щирі співчуття рідним і близьким! Сумуватиму і пам’ятатиму тебе, хороший поліцейський Михайле Лозяку!” – написала сьогодні Ольга Ганиш у фейсбуці.

Поховали Михайла Лозяка у селі Красна Надвірнянської громади, звідки він був родом.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: