facebook

У Франківську представники університетів говорили про якість надання вищої освіти

У Івано-Франківську представники 24-х закладів вищої освіти зібралися, аби обговорити проблемні питання якості надання вищої освіти. Регіональний семінар під назвою «Застосування внутрішніх систем забезпечення якості в організації освітнього процесу та подоланні освітніх втрат та розривів» відбувся в Університеті Короля Данила.

Для участі у заході зареєструвалося понад 100 учасників: представники та керівники закладів вищої освіти, декани, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм, експерти НА та здобувачі вищої освіти.

Пише - джерело.

«Проблеми із забезпечення якості вищої освіти є постійними. Сьогодні ми маємо змогу спілкуватися із керівництвом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з приводу вирішення цих проблем. Це застосування критеріїв оцінювання якості, те, як вищій освіті надалі функціонувати в умовах війни і після закінчення війни. Цей семінар корисний тим, що дає можливість на внутрішньому рівні університетів виробити якісь рекомендації щодо подальшого вдосконалення процесів забезпечення якості вищої освіти», – розповідає проректор з ліцензування та акредитації Університету Короля Данила Ігор Жукевич.

За його словами, вимушене трирічне навчання студентів переважно в дистанційному режимі є менш ефективним, аніж відвідування пар.

«Національне агентство проводить схожі семінари понад чотири роки для усіх закладів освіти. Особливість сьогоднішнього заходу: ми говоримо про забезпечення якості вищої освіти і про інструментарій, який ми пропонуємо університетам для самоконтролю, самовдосконалення, оскільки теперішня ситуація української освіти, окрім традиційних проблем, які ми мали, має ще проблему освітніх розривів, викликаних і ковідною ситуацією, і умовами війни, внутрішньою міграцією, втратою і університетських колективів, і їхньої матеріальної бази. Варіанти вирішення питань якості надання вищої освіти – це відверта відповідь самим собі: чи є у навчального закладу необхідний кадровий потенціал, чи є необхідний науковий потенціал, чи є необхідні матеріальні ресурси провадження освітньої програми, чи дійсно здійснюється якісна перевірка знань здобувачів вищої освіти. Коли заклад відповість на ці питання щиро і відверто, ми отримаємо якісні освітні послуги», – наголошує голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко.


The post У Франківську представники університетів говорили про якість надання вищої освіти appeared first on Місто.

Читайте також:  20-РІЧНА БЛОГЕРКА ВЕРБА ПРИДБАЛА АВТО 2023 РОКУ ВИПУСКУ ЗА 10 МЛН ГРН І НАРВАЛАСЯ НА ЖОРСТКИЙ ХЕЙТ

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: