facebook

У Франківську повідомили про підозру експравоохоронцю з Луганщини, який служить ворогу

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю Луганщини за фактом держаної зради, колабораційній діяльності, участі у терористичній організації та незаконних збройних формуваннях.

Слідством встановлено, що підозрюваний – інспектор міліції Краснолуцького міського відділу ГУ МВС України у Луганській області –  у 2014 році перейшов на бік ворога.  Після окупації міста він добровільно вступив на службу до незаконного збройного формування терористичної організації «лнр».
У жовтні 2023 року він став працівником так званого «відділу міністерства внутрішніх справ російської федерації «Краснолуцький»».
На службі в окупантів підозрюваний допомагав проводити обшуки та фільтраційні заходи з проукраїнським налаштованим населенням. Він також  допитував родичів військовослужбовців ЗСУ для встановлення відомостей щодо розташування українських бійців  у зоні бойових зіткнень.
Спеціальне досудове розслідування – Територіальне управління ДБР, розташоване у місті Львові.

The post У Франківську повідомили про підозру експравоохоронцю з Луганщини, який служить ворогу appeared first on Місто.

Читайте також:  Черепно-мозкова травма та забій головного мозку: на Калущині побили юнака, який заступився за товариша
Пише - джерело.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: