facebook

У Франківську посеред вулиці вбили військового у відпустці (фото)

27-річний військовий Андрій Войцихівський, який служив у гарячих точках з березня 2022 року, під час відпустки в рідному Івано-Франківську помер після побиття на вулиці неподалік власного дому.

Пише - джерело.

Військовий приїхав зі служби до Франківська в середу, 1 листопада, а вже в четвер його не стало. Про це повідомили друзі родини захисника, пишуть Версії з посиланням на Галицький кореспондент.

Того дня Андрій пішов до товариша помагати робити ремонт, а пізно ввечері прийшли поліціянти, аби мама упізнала тіло. Каже, син був дуже побитим.

Далі справу закрили, сказали, що помер він від “серцевої недостатності” – такий висновок судмедекспертів. Поховали Андрія як цивільного, не на Алеї Слави, без почестей і без військових капеланів.

Читайте також:  СБУ блокувала канал виїзду ухилянтів за кордон, який налагодили четверо мешканців Івано-Франківської області

Батьки лишилися без єдиного сина. Вони обоє хворі, Андрій був їхньою чи не єдиною опорою.

“Жодної допомоги сімʼї, жодної підтримки, жодної згадки про його смерть у місцевих ЗМІ. Цього наче ніколи і не було. Людина, яка стала на наш захист, півтора року боролась з окупантами на сході, наче зникла протягом доби. Дуже прошу вас помолитись за Андрія і поширити історію його смерті”, – розповідають друзі родини.

Наразі вони шукають адвоката, щоб проконсультуватися про правомірність дій правоохоронців та влади, вони хочуть справедливого розслідування справи. Просять допомогти знайти фахівців, яким можна довірити таку справу.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: