facebook

У Франківську обговорили, чи є туристичне майбутнє в Бойківських Карпат. ФОТО

В Університеті Короля Данила відбулася презентація та обговорення архітектурних проєктів «Бойківські Карпати: творимо туристичне майбутнє дестинації».

Пише - джерело.

Студенти УКД, спільно із викладачами навчального закладу, у співпраці з представниками Департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації працювали над проєктами: «Трансформація вузькоколійного депо в селищі Брошнів-Осада в музей-скансен та інтерактивний рекреаційно-відпочинковий центр спадщини», «Історико-культурний парк “Замкова гора” у м. Долина».

«Сьогоднішня презентація – це завершальна подія проєкту «Бойківські Карпати». Увесь минулий рік ми працювали з Бойківськими громадами за трьома напрямками: аудит туристичних ресурсів, навчання для управлінців території, для бізнесу і промоція, маркетинг території. Наше завдання – диверсифікувати туристичні потоки в області, щоб змістити їх з півдня – Яремче, Ворохта і Буковель та розповісти про те, що у нас є інші цікаві місця з багатими ресурсами, з багатою інфраструктурою. Це, власне, Бойківські Карпати.

Наша мета – презентувати потенційні туристичні магніти, які б затримували туристів на території. Щоб це не були просто екскурсанти, щоб це не були транзитні відвідувачі, які їдуть, умовно кажучи, через Долинщину, Болехівщину, на Закарпаття чи Львівщину. Потрібно, щоб туристи тут залишалися, і проводили час активно та пізнавально», – розповідає заступник начальника управління, начальник відділу туризму управління євроінтеграції громад і туризму Департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко.

Презентовані архітектурні проєкти – це потенційні інвестиційні проєкти, які варто реалізувати, щоб гості-відвідувачі Бойківських Карпат могли затримуватися на туристичних локаціях. Це спонукатиме їх шукати місця проживання, місця ночівлі. Таким чином після Перемоги, після війни варто інвестувати розвиток готельних інфраструктур, яких зараз в цих місцях не має.

Читайте також:  Тисячі записів відеодзвінків з сервісу Zoom потрапили в інтернет - Washington Post

За словами Віталія Передерка, допоки триває війна, всі ресурси громад, ресурси держави мають бути спрямовані на підтримку нашої армії. Але про стратегічний місцевий, локальний розвиток території треба думати вже зараз.

Архітектор Андрій Савчук, кандидат архітектури, доцент кафедри архітектури будівництва Університету Короля Данила каже:

«Презентовані проєкти розроблені нашими студентами у співпраці з відділом туризму обласної адміністрації, це були студентські дипломні роботи. Розроблено проєкт історико-культурного парку в місті Долина і реорганізація вузькоколійного депо в селищі Брошнів-Осада під інтерактивний рекреаційний центр.

Передбачається створення туристичних магнітів в цих громадах з метою привернення уваги до етнографічного регіону Бойківщини, до його особливостей. Зрештою, більше туристів в громадах – більше наповнення бюджету.

У Бойківських Карпатах є дуже багато об’єктів, які можна розвивати, використовуючи різні сучасні підходи науковців, представників громади, архітекторів та представників бізнесу».

The post У Франківську обговорили, чи є туристичне майбутнє в Бойківських Карпат. ФОТО appeared first on Місто.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: