facebook

У Франківську нагородили “Учня року-2019”

Під час загальноміського свята “Ми – надія твоя, Україно” відзначили найкращих учнів навчальних закладів Івано-Франківська та їхніх педагогів.

Пише - джерело.

Нагороди отримали переможці та призери українських і міжнародних олімпіад, неймовірно творчі зірки й перспективні юні спортсмени.

Міський голова Руслан Марцінків разом із секретарем міської ради Оксаною Савчукта директором Департаменту освіти й науки Ігором Максимчуком нагородили найуспішніших учнів нашого міста та їхніх педагогів.

“Ми – надія твоя, Україно” – захід, який не перший рік відбувається в Івано-Франківську. Цьогоріч нагороджуємо 155 учнів та 75 вчителів в різних номінаціях”, – повідомив мер.

Міський голова Франківська вручив нагороду “Учень року – 2019”. Відзнаку отримала стипендіатка Президента України, учениця 11 класу ЗШ №12 ім. Івана Франка Діана Депутат.

“Наші діти – неймовірні! Їхні досягнення вражають. Але в цьому також заслуга педагогів та батьків, які підтримують усі починання хлопців і дівчат. За це вам велика подяка від громади міста!” – сказав мер.

Читайте також:  Президент посмертно нагородив орденом відомого франківця Романа Вірастюка

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: