facebook

У франківській ОДКЛ з’явилися “майки-кенгуру” та крісла для вигодовування недоношених дітей. ВІДЕО

Захищає від інфекції, стресу, нормалізує температуру та пришвидшує грудне вигодовування. Такі функції виконують “майки-кенгуру” та спеціальні крісла для вигодовування новонароджених.

Пише - джерело.

Нині цим поповнилося відділення недоношених дітей в Обласній дитячій клінічній лікарні. Про це подбала Асоціація батьків передчасно народжених дітей “Ранні пташки”. Торік на це вони отримали грант від “Теплого Міста”. Усього таких комплектів 11 – по одному на кожну палату.

Медики переконують, спеціальні меблі та “майки-кенгуру” – незамінна річ у медзакладі, де проходять реабілітацію недоношені діти, адже вони допомагають зміцнити контакт між мамою та її немовлям. Водночас забезпечують розвиток дитини на ранніх стадіях. Наразі у ВНД перебуває 22 маленьких пацієнтів.

Читайте також:  Прикарпатець Денис Родін візьме участь у національному відборі на Дитяче Євробачення

Новоспечена матуся Любов Червінка народила донечку Мілану вагою всього 1 кілограм 15 грамів. Розповідає, догляд за “поспішайкою” має чимало нюансів. Це важче, ніж плекати вчасно народжене немовля. Тому такі зручності як “майки-кенгуру” чи крісла для вигодовування – неабияке полегшення для молодих мам.
Загальна сума проекту “Метод Кенгуру” – понад 20 тисяч гривень. Більш як половину з них виділило “Тепле Місто”. Наступним проектом Асоціація “Ранні Пташки” має намір запроводити музикотерапію для передчасно народжених діток Прикарпаття.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: