facebook

Тимошенко показалася в новому образі зі шкіряними ремінцями. Фото

У мережі показали знімки, на яких народна депутатка, лідерка партії “Батьківщина” 60-річна Юлія Тимошенко постала в новому вбранні.

Пише - джерело.

Так, політикиня вирішила кардинально змінити образ. Відповідні фото опублікував фотограф Ян Доброносов на своїй сторінці в Facebook (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Так, Тимошенко з’явилася в стильній сукні в клітку, яку прикрашали шкіряний чорний пояс і такі ж вставки. Крім того, свій образ вона вирішила доповнити красивим кольє з великих каменів.

Також депутатка постала на публіці з новою зачіскою. Жінка розпустила волосся, накрутила його, а вгорі акуратно зібрала локони.

Читайте також:  Рада зробила перший крок до скорочення кількості депутатів з 450 до 300

Варто відзначити, що Тимошенко перестала носити окуляри. Ймовірно, вона ходить у лінзах. Крім того, політикиня зробила ніжний французький манікюр.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко – українська державна та політична діячка. Народна депутатка України. Прем’єр-міністр України з 4 лютого по 8 вересня 2005 і з 18 грудня 2007 по 3 березня 2010 року. Віце-прем’єр-міністр України з питань паливно-енергетичного комплексу.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: