facebook

ТЦК більше не загроза: військовий з QR-кодом можна оформити за 15 хвилин без військкома – детальна інструкція

Як це зробити

Пише - джерело.

Військовозобов’язані українці з 25 червня можуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом у будь-якому ЦНАПу. Електронний документ із QR-кодом має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

“Безплатно, без черг та відвідування територіальних центрів комплектування. Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів є вся необхідна інформація про заявника”, – йдеться у повідомленні.

Військовозобов’язаний українець чи українка приходить до ЦНАПу, надає актуальні дані про себе та підтверджує їх. Далі адміністратор вносить дані до електронної системи, інформація автоматично підтягується до “Оберіг”, і заявник отримує військово-обліковий документ із QR-кодом.

“За вашим бажанням адміністратор може відправити PDF-файл сформованого військово-облікового документа на електронну пошту або відразу видрукувати його. Він має таку ж юридичну силу, як і електронний документ, тому вибирайте найбільш зручний для себе варіант. Уточнення військово-облікових даних та отримання документа з QR-кодом у ЦНАП займає в середньому до 15 хвилин,” – зазначили в Мінцифрі.

Читайте також:  На Рогатинщині мати виховує трьох дітей у неналежних умовах (ФОТО)

У відомстві також повідомили, що якщо раніше ви отримували виписку з печаткою та підписом про уточнення даних, то зможете повторно звернутися до ЦНАП та отримати новий документ із QR-кодом. Документ є дійсним протягом одного року з моменту формування.

Сообщение ТЦК більше не загроза: військовий з QR-кодом можна оформити за 15 хвилин без військкома – детальна інструкція появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: