facebook

Тепла не чекайте: в Україну йдуть 20-градусні морози (карта)

Підвищення температури в Україні буде не раніше вихідних, 11 і 12 лютого.

Пише - джерело.

Найближчого тижня в Україні очікуються сильні морози й періодично йтиме сніг. Місцями температура ночами опускатиметься до -15°…-20°. Вдень буде тепліше, до -6°. Підвищення температури в Україні очікується не раніше вихідних. Про це повідомляє Погода УНІАН.

Тиждень в Україні почнеться з сильних морозів. Вдень по всій країні буде “мінус”, лише на півдні температура підніматиметься до “нуля”. Очікується похмура погода, періодично в різних областях сніжитиме.

У вівторок, 7 лютого, вдень температура в Україні опускатиметься до -1°…-6°, а вночі стовпчики термометрів покажуть -4°…-10°. Сніг сконцентрується на заході країни. Опади також торкнуться Житомирської та Вінницької областей. Також сніг очікується на крайньому сході і в Криму.

У середу, 8 лютого, українців порадує зимове сонечко. Однак тепла воно не додасть. Навпаки, стане ще холодніше. Вдень буде до -6°, а вночі температура опускатиметься до -7°…-15°. Найхолодніше буде на заході і в Сумській області. Опади в цей день ймовірні лише в Криму.

Читайте також:  Погодний апокаліпсис у Керчі: річка вийшла з берегів, авто затонули, люди пересуваються містом вплав

В середині тижня нічні морози в Україні ще більше посилилися. У четвер, 9 лютого, температура в темний час доби опускатиметься до -14°…-19°. Вдень очікується суха погода з невеликою хмарністю, до 0°…-6°.

Перед вихідними, 10 лютого, нічні морози в Україні досягнуть -10…-20 ° градусів. Найхолодніше буде на Прикарпатті. Вдень очікується суха погода з великою кількістю сонця. Стовпчики термометрів покажуть 0°…-5°.

На вихідних, 11 і 12 лютого, погода в Україні почне змінюватися. Небо затягне хмарами, знову почне сніжити. Разом з опадами очікується і підвищення температури. До кінця тижня нічні морози вже будуть до -5°…-7°, а місцями вночі повітря прогріється до +1°. Вдень у більшості областей температура коливатиметься в проміжку -1°…+1°, на півдні – тепліше.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: