facebook

Те, що в Росії закінчуються сили та ракети, неправда, – ЗСУ

Чутки про те, що в Росії закінчуються сили та ракети, не відповідають дійсності, повідомив бригадний генерал, заступник начальника штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Олександр Грузевич.

Пише - джерело.

Про це він сказав на брифінгу в українському медіацентрі в Києві в п’ятницю

“Чи є у противника сили? Звісно, є. Всі ці гучні заяви про те, що у них закінчуються ракети – за інтенсивністю обстрілів ми спостерігаємо, що все не так. Противник активно веде вогонь, особливо з військової інфраструктури, наших військових об’єктів”, – сказав Грузевич.

Він зазначив, що противник наразі змінив тактику і відслідковує українські засоби протиповітряної оборони, повітряних сил та українську артилерію.

Читайте також:  "Та ви знаєте, хто я?" П'яна дружина митника влаштувала скандал у Києві (відео)

“Я сміливо вже можу заявити – він цього боїться. Тільки за сьогоднішню ніч знищено три танки, з десяток бойових машин. Майже пів сотні підтверджених російських загарбників уже знищено”, – розповів Грузевич.

Він також зазначив, що ЗСУ мають інформацію, що Росія здійснює мобілізацію в Дагестані, підтягує свіжі сили.

“Але ви ж розумієте, щоб вони опинилися біля Києва потрібен час. З повітря ці сили не з’являться. Сили в нього ще є, повірте мені, і він найближчим часом намагатиметься вводити їх у дію”, – додав Грузевич.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: