facebook

Тарологиня Яна Тимощук передбачила масштабні обстріли України у червні

Можна відразу помітити, що Яна в новому розкладі дістала карту “Вежа”, і це може означати багато різних подій

Пише - джерело.

Відома українська тарологиня Яна Тимощук, яка попереджала, що російські окупанти протягом усієї весни продовжуватимуть військові дії на території нашої країни, поділилася енергетичним прогнозом для України.

За словами Яни Тимощук, місяць червня для України виходить “дуже цікавий”. У цей час в Україну може повернутися велика кількість жінок, оскільки випала мапа “Цариці”.

Про це стало відомо завдяки новому ефіру від Яни Тимощук у мережі YouTube.

“Карта руйнування – вежа. Перше значення – це справді прильоти смертельні, на жаль. Башта наштовхнула мене на думку, що ми боремося з усім старим, старим – це система, це люди, це закони. Все, що було раніше, це не працює, потрібно перебудовувати. Глобально йде розбудова системи”, – розповіла Яна.

Читайте також:  Гороскоп на 14 вересня для всіх знаків зодіаку: один із найнебезпечніших днів місячного календаря

Також астрологиня розповіла і про подальші події.

“Чудова карта – прискорення. Всі чудово знають, що час прискорився. Зараз у добу 16 годин, а не 24 години. У глобально-історичному плані, що могло бути років через 20, 30 або 40, то відбуватиметься зараз. Наше завдання триматися бадьорком, огірочком”, – розповіла Яна.
Також Яна Тимощук витягла з колоди ще й мапу “Верховний жрець”. За словами таролога, у нашій країні може утворитися таємні організації, які приховані від пересічних людей.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: