facebook

Систематично вимагали неправомірну вигоду з керівників регіональних митниць: СБУ затримали чиновника

Директора Департаменту відомчої безпеки та контролю Державної митної служби та його заступника за підозрою в налагоджені схеми “обкладання даниною” регіональних митниць затримали у Києві. 

Пише - джерело.

Пише Місто, покликаючись на Дзеркало тижня.

Слідству стало відомо, що затримані чиновники систематично вимагали неправомірну вигоду з керівників регіональних митниць, за яку “гарантували” посадовцям не створювати штучних перешкод у професійній діяльності.

А в обмін на “данину” керівники відомчої безпеки обіцяли “прикривати” службові порушення керівників митниць та їхніх підлеглих.

Фахівці служби безпеки розповіли, що за злочинною діяльністю керівників Держмитслужби стежили вже понад рік та задокументували щонайменше вісім фактів щомісячних поборів.

Керівника Департаменту відомчої безпеки Держмитниці, його заступника та одного з керівників регіональної митниці затримали на гарячому під час передачі хабаря.  Затримання проводили СБУ спільно з Офісом Генпрокурора.

Читайте також:  Польці, яка вивезла непритомного працівника з Прикарпаття в ліс, загрожує 5 років в’язниціНаразі в СБУ повідомили, що ще проводять 28 обшуків у Центральному апараті Держмитслужби та обласних підрозділах відомчої безпеки та контролю Західного, Південного та Центрального регіонів, аби виявити всіх учасників схеми.

Зазначається, що слідчі дії СБУ майже не зачепили рядових митників, чиїми руками і збирають ті “побори”, які за версією СБУ потім “інкасує” внутрішня служба безпеки. Це викликає підозру, що проведена операція — один із проявів внутрішньої боротьби між силовими органами за контроль над “інкасацією митниці”.

The post Систематично вимагали неправомірну вигоду з керівників регіональних митниць: СБУ затримали чиновника appeared first on Місто.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: