facebook

Суд залишив Коломойського під вартою ще на 2 місяці

Адвокати на суді заявили, що від початку вересня і досі бізнесмену не був проведений належний медогляд, на якому наполягав захист.

Пише - джерело.

Суд подовжив термін тримання під вартою для бізнесмена Ігоря Коломойського ще на два місяці.

Про це стало відомо на судовому засіданні 27 жовтня.

“Суд постановив задовольнити клопотання прокурора та продовжити строк тримання під вартою підозрюваного Коломойського Ігоря Валерійовича до 2 грудня 2023 року включно”, – заявила суддя.

Суд також визначив бізнесмену заставу у розмірі 1 млн 450 тис. прожиткових мінімумів (прожитковий мінімум – 2 684 грн) для працездатних осіб. Тобто раніше визначений розмір застави у 3,891 млрд грн залишено без змін.

Адвокати Коломойського на засіданні суду повідомили, що попри їхні клопотання, бізнесменові досі не провели належний медогляд.

“Ми неоднорозово звертаємося з клопотанням, щоб Ігорю Валерійовичу забезпечити належний медичний огляд. Цього належного медичного огляду досі не проведено. На мої клопотання про проведення огляду – хоча би елементарно УЗІ провести, взяти аналіз крові – стороні захисту дозволили лише провести підзахисному аналіз крові лише у вівторок, від 2 вересня”, – розповів один із захисників Коломойського.

Читайте також:  І не думайте ховатися: затверджено графік перевірок військового обліку – куди ТЦК прийдуть першими

Він зазначив, що адвокати отримали чотири відмови про доступ лікаря до бізнесмена: “Лікарі дивляться лише його документи, доступу нам слідство не дає”.

На суді виступив також лікар Олексій Паранько, який висловився щодо стану здоров’я Коломойського.

“На наше з колегами переконання, для запобігання подальшого прогресування хвороб Ігоря Коломойського і виникнення важких ускладнень потрібна рухова активність, збалансоване харчування і можливість постійного нагляду лікаря з можливістю, за потреби, стаціонарного лікування”, – сказав Паранько.

Зауважимо, 24 жовтня суд розглянув клопотання адвокатів Коломойського про зміну йому запобіжного заходу на домашній арешт, однак залишив його під вартою.

Нагадаємо, Коломойському у вересні було повідомлено про підозру у шахрайстві, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом та в заволодінні 5,8 млрд грн “ПриватБанку”. Бізнесмену обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у 509 млн грн. Згодом суд збільшив розмір застави до 3 млрд 891 млн грн.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: