facebook

Суд поновив на посаді скандальну прикарпатську ексчиновницю та зобов’язав компенсувати їй 200 тисяч гривень

Івано-Франківський окружний адміністративний суд вирішив задовольнити позов ексзаступниці начальника Управління Держпраці в області Мирослави Клим і поновити її на посаді.

Пише - джерело.

Нагадаємо, Мирослава Клим із травня 2015 до вересня 2018 року працювала заступницею начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області. За словами її співробітників, посадовиця створювала негативну атмосферу в колективі, неодноразово нехтувала етичними нормами і зневажливо ставилася до людей; фігурувала в кількох скандалах.

Восени минулого року стало відомо, що Мирославу Клим звільнили з посади, інформує “Галка”.

Втім, у грудні 2018 ексчиновниця подала до суду на Державну службу України з питань праці з вимогою визнати її звільнення протиправним.

“Особа звернулася в суд з позовом про визнання протиправним та скасування наказу про її звільнення від 17 вересня 2018 року, про поновлення на посаді заступника начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу з 19 вересня 2018 до дня поновлення на роботі та всіх інших передбачених законом виплат”, – йдеться в матеріалах справи.

Представники відповідача клопотали перед судом про залишення адмінпозову Мирослави Клим без розгляду через несвоєчасне оскаржування наказу про звільнення. Але в січні цього року суд вирішив не задовольняти клопотання сторони відповідача і визнав, що обставини, які перешкоджали експосадовиці своєчасно звернутися до суду (а саме її хвороба), є поважними.

Читайте також:  Стало відомо, хто очолить Івано-Франківську ОДА (фото)

У травні 2019 стало відомо, що розгляд позову Мирослави Клим закінчився на її користь:

 “Суд вирішив: поновити особу на посаді заступника начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області з 18.09.2018 та стягнути з Управління Держпраці в Івано-Франківській області на її користь середній заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі 199 750 гривень”, – йдеться в рішенні, опублікованому 30 травня 2019 року.

Начальник Управління  Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло зазначив “Галці”, що наразі Мирослава Клим ще не поновилася на посаді і не виконує жодних обов’язків.

“Рішення виніс суд першої інстанції. Але після нього є ще і апеляція, і касація…”, – каже Ігор Росипайло.

Довідково. Раніше Мирослава Клим працювала в Болехівській міськраді, була першою заступницею начальника департаменту соцполітики ОДА та заступницею начальника Територіальної державної інспекції з питань праці в Івано-Франківській області, була депутаткою франківської облради.

Також Мирослава Клим очолювала Болехівську міську організацію “Відродження”, яка була сателітом “Партії регіонів”.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: