facebook

Столик із підігрівом: у Рівному 2-місячна дівчинка померла після планової операції

У Рівному померла 2-місячна дівчинка після планової операції. Трагедія сталася 14 грудня.
Як повідомила у Facebook рівненська журналістка Оксана Кравець, під час операції немовля поклали на столик з підігрівом та спалили її шкіру.

Пише - джерело.

Фактично, дівчинка вмерла від опіків:

— 2-місячна Полінка разом із мамою пішли на планову операцію в Рівненську обласну дитячу лікарню (відділення нейрохірургії). Під час операції немовля поклали на столик з підігрівом та спалили шкіру. 45% обпаленого тіла… Дитина згоріла

 

Поховали Полінку сьогодні. Страшно, коли у квартирі стоїть порожній дитячий візок, а поряд домовина.

 

Сил батькам пережити це все, а ще сил довести винну лікарів. Вони — вбивці!

Що кажуть у поліції:
За результатами проведеної першочергової перевірки та зібраної інформації поліцейські з’ясували, що мама з донькою поступили в лікарню 12 грудня. Немовляті провели планове оперативне втручання, після якого дитина померла.

Відповідно до лікарського свідоцтва смерть двомісячної дитини настала внаслідок опікового шоку, термічного опіку 45% тіла І-ІІІ ступеня, отриманого внаслідок контакту із обігрівальним приладом у медзакладі.

Читайте також:  Жінки лупили поліцейського, а він «пшикав» в очі балончиком: на Львівщині стався конфлікт (ГАРЯЧЕ ВІДЕО)

Слідчі встановлюють усі обставини смерті немовляти в рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 140 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому).

Санкція статті передбачає обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до трьох років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Що кажуть у медзакладі, де сталася трагедія:

Дитя не кричало, бо було під наркозом?
Припускається, що дівчинка нічого не відчувала, адже була під наркозом:

Валентина Волошина-Сенько

Як, як таке можливо. Якщо це стіл з підігрівом, то ж чути, що він має розжарену поверхню. Це дитинку залишили саму, без нагляду чи як. То ж напевно плакала б кричала. Дуже багато халатності, я не кажу про професіоналізм, а елементарні речі. Але безкарність це те, що породжує ще більше халатності. Чому розігрітий столик, для чого?

Оксана Кравець

Дитина під наркозом під час операції. Вона не відчувала нічого

 

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: