facebook

Стало відомо, яким буде курс долара в Україні у лютому: експерт назвав позитивні моменти

Курс долара в Україні до кінця січня може коливатись у межах 25-50 копійок за дол., і в лютому ця тенденція триватиме. Сильних стрибків валюти не прогнозують ні в НБУ, ні на ринку. Ймовірні короткострокові коливання курсу, але вони будуть ситуативними.

Пише - джерело.

Директор департаменту казначейства Акціонерного Товариства “КОМІНБАНК” Герман Марченко у прогнозі щодо курсу наступного місяця зазначив, що завдяки політиці НБУ за розміром облікової ставки та офіційним курсом долара ринок буде стабільним у лютому.

Експерт оптимістично дивиться на економічну ситуацію на валютному ринку країни, і найближчого місяця навряд чи щось зміниться.

“За всіма ознаками, найближчого місяця навряд чи можливий перегляд, а потім буде створено основу для збереження стабільного курсу валют. Наразі існують всі підстави вважати, що курс долара, як і протягом останніх 3 місяців, перебуватиме в межах 40 -41 грн/$, що буде важливо для загалом непростої зими 2023 року”, – пояснив Марченко.

Читайте також:  “Отримати продукти в супермаркеті безкоштовно”: в українців з’явилася нова можливість, потрібно лише оформити заявку

На думку експерта, на валютний курс у лютому також впливатимуть:

рівень інфляції за підсумками січня;
збереження рівноваги між попитом та пропозицією на готівкову валюту;
своєчасні валютні надходження експорту зерна;
фінансова та матеріально-технічна допомога партнерів України.
Ситуація на фронті також має значний вплив на курс. Важко спрогнозувати наслідки дій ворога, але війна продовжується, і в лютому буде рік. Вже доведено, що будь-які позитивні новини з фронту мають психологічний вплив на населення. Українці почувають сееб впевненішими у завтрашньому дні, і курс стабілізується.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: