facebook

Стало відомо, чому у Франківську щоночі на кілька хвилин зникає світло

Спеціалісти “Прикарпаттяобленерго” пояснили, чим зумовлені нетривалі вимкнення світла в Івано-Франківську з першої години ночі по п’яту ранку.

“У зв’язку зі специфікою розподілу електроенергії в Івано-Франківську в нічний час у місті відбуваються короткочасні перемикання світла споживачів АТ «Прикарпаттяобленерго» з лінії на лінію”, – повідомляє пресслужба компанія.

Пише - джерело.

У компанії додають, що таке короткочасне вимкнення світла в цей час може означати оперативне перемикання на іншу лінію для зміни схеми електропостачання споживачів. Такі заходи обленерго проводить для ліквідації дефектів та здійснення планових робіт. Завдяки цим заходам суттєво мінімізується загроза аварійних вимкнень, покращується якість електропостачання.

«ЦЕ ЗВИЧАЙНІ КОРОТКОЧАСНІ ПЕРЕМИКАННЯ НА ЛІНІЇ, ЩОБ РОЗВАНТАЖИТИ ЇЇ, – РОЗПОВІДАЄ ЗАСТУПНИК ТЕХНІЧНОГО ДИРЕКТОРА КОМПАНІЇ ОЛЕГ ТАРАНТЮК. – ЯК ПРАВИЛО, ВОНИ ТРИВАЮТЬ ДО 3 ХВИЛИН І НІЯК НЕ ВПЛИВАЮТЬ НА РОБОТУ ЕЛЕКТРОПРИЛАДІВ. ТОМУ ПЕРЕЖИВАННЯ ЩОДО ВИВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРИЛАДІВ ДОМАШНЬОГО ВЖИТКУ З ЛАДУ ЧЕРЕЗ НЕТРИВАЛІ ВИМКНЕННЯ НЕ МАЮТЬ ЖОДНИХ ПІДСТАВ. ДО ТОГО Ж ОПЕРАТИВНІ ПЕРЕМИКАННЯ ПРОВОДЯТЬ ВНОЧІ, ТОДІ, КОЛИ ОРІЄНТОВНО ЦЕ НЕ МАЛО Б СТВОРИТИ ДОДАТКОВИХ НЕЗРУЧНОСТЕЙ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ТА ПІДПРИЄМСТВ».

Якщо ж вимкнення стаються в інший час або якщо тривають довше ніж кілька хвилин, енергетики радять звертатися в кол-центр компанії – 0 800 50 40 20, (0342) 59 40 20 (цілодобово) або у Центри обслуговування населення, які працюють при кожній філії підприємства.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР: