facebook

“Справжнє диво”: на Різдво отямилася шестирічна дитина, яка рік провела в комі

Дивовижна історія трапилась у сусідній Львівщині. Там, напередодні Різдва, 6 січня, прийшов до тями 6-річний хлопчик, який впав у кому рівно рік тому.

Пише - джерело.

Історію розповів керівник Львівського Центру нейрохірургії та неврології Андрій Токарський.
Минулого року, напередодні Різдва, діти катались на санчатах, в якийсь момент хлопчик втратив рівновагу і врізався на швидкості в дерево.
“Через важку черепно-мозкову травму малюк впав у кому. Найважчими для його родини були наступні 365 днів. Але вони постійно наполягали, що їхня дитина прокинеться та повернеться до нормального життя”, – розповідає лікар.

Медик зазначив, що колихлопчик розплющив очі рівно через рік після того, що сталося, у диво повірили навіть атеїсти. Причому найбільшою радістю стало те, що хлопчик прокинувся, наче проспав одну ніч.
“Я 40 років працюю у цій сфері, на моїх руках помирало чимало людей. Але коли родичі тяжко хворих людей запитують мене, що їм робити під час операції, я відправляю їх молитися, навіть якщо вони кажуть, що невіруючі. І я вам скажу, що ті операції, під час яких сім’ї моляться за пацієнта, проходять значно успішніше та легше, ніж ті, коли такі молитви ігнорують”, – підкреслив фахівець.

Читайте також:  Кабмін готує українцям новий механізм перерахунку за неякісні комунальні послуги

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: