facebook

Сьогодні в Україні стане ще холодніше, частину країни засипле снігом (карта)

Опади очікуються на заході, півночі та в центрі України.

Пише - джерело.

Сьогодні, 5 лютого, в Україні продовжиться похолодання. Температура знижуватиметь по всій країні. У багатьох областях навіть вдень очікується “мінус”, лише на південному сході і в Криму буде 0°…+1°. Також чась України засипле снігом. Опади очікуються на заході, а також у більшості центральних та північних областей. Про це свідчать дані Погода УНІАН.

На заході України температура вдень триматиметься від -2° до -5°. У більшості областей очікуються опади у вигляді снігу, лише у Волинській та області та на Закрапатті ймовірність опадів нижча.

Читайте також:  Хмарно й без опадів: погода у Франківську 20 березня

На півночі України сьогодні буде похмуро. Стовпчики термометрів вдень коливатимуться в проміжку -1°…-3°. У Житомирській та Чернігівській областях сніжитиме.

Жителів східних областей сьогодні також чекає похмура погода, проте тут буде без опадів. Температура вдень очікується близько 0°…-1°.

У центрі України сьогодні очікується від -4° до 0°. У більшості центральних областей сьогодні сніжитиме. У районі Полтави, Дніпра та Кривого Рогу буде невелика хмарність, на решті території – похмуро.

На півдні України сьогодні також помітно похолодає. Тут стовпчики термометрів покажуть -1°…+1°. Опадів на півдні не очікується.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: