facebook

“Штам “Дельта” мутує і несе масову дихальну недостатність, хвиля епідемії стає жахливою”: лікарка про загрозу вірусу

Штам “Дельта” стрімко поширюється Україною. Медики заявляють, що вірус постійно мутує, тому передбачити його поведінку дуже важко. Люди потребують кисневої підтримки. Пацієнти зазнають великих випробувань.

Пише - джерело.

Як інформує “Obozrevatel”, головна лікарка Київської 4-ї міської клінічної лікарні Тетяна Мостепан розповіла, що у цю хвилю коронавірусної інфекції загалом медики продовжують використовувати той же протокол лікування, який застосовували в ранні хвилі коронавірусу. Вона ж зазначила, що досі лікарі не мають препаратів, які б боролися з самим вірусом COVID-19.

“Необхідна масова вакцинація для вироблення колективного імунітету. Іншого шляху немає”, – сказала вона.

Медик розповіла, що вірус мутує. Вона ж згадала, як проходило лікування перших пацієнтів із коронавірусом минулої весни. За її словами, лікарям тоді було вкрай складно, були киснезалежні пацієнти і також низка з них потребувала реанімації.

Читайте також:  Та мене б з’їли із тельбухами! На Рівненщині сільська школа бунтує проти вакцинації

Під час другої хвилі від додаткової подачі кисню залежали практично всі пацієнти, які потрапляли до стаціонару, було багато хворих у реанімаціях.

“Але тоді госпіталізували пацієнта, якщо він наполягав на цьому. Якщо ж зараз дивитися за протоколами, все жорстко – сатурація понад 92, то людина не повинна госпіталізуватися. Це середній ступінь тяжкості, який лікується вдома”, – уточнила вона.

Говорячи про відмінність цієї ковідхвилі, Мостепан підкреслила, що вона “дуже страшна”. І єдиним виходом із ситуації, що посилюється, залишається масова вакцинація населення.

“Ми бачимо, що просто масово йде дихальна недостатність і вона розвивається в організмі набагато швидше. Якщо раніше на це йшло 10-11 днів, зараз це відбувається на 7-8 день захворювання”, – наголосила вона.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: