facebook

Шкідливі поради, слідуючи яким можна вщент зруйнувати будь-які відносини і сім’ю

Як розбити любовний човен.

Створення міцної і щасливої сім’ї — справа непроста. Завжди знаходиться величезний розбіг для конфліктів і недомовок, попри те, що навколо повно корисних порад та психологічних консультацій. Можливо, як в дитинстві, скористатися шкідливими порадами і, потішивши душу, зробити все навпаки? Отже, ось, що варто практикувати бажаючим розбити любовний човен вщент, інформує Ukr.Media.

Пише - джерело.

Намалювати в голові ідеальний образ і намагатися змінити під нього свого партнера

Почати благородну справу з руйнування шлюбу можна ще під час цукерково-букетного періоду. Ідеалізувати партнера і закохатися в ідеал, який аж ніяк не відповідає реальності — перший крок до успіху. В ході відносин досить почати «перевиховувати» свого ненаглядного, а незабаром він передбачувано вирішить, що йому не потрібна вихователька в якості майбутньої дружини, так і зовсім відносини не так вже необхідні.

Критикувати будь-яку дію

Зазвичай у відносинах люди шукають підтримку і турботу, тому що постійна критика відмінно розхитає будь-який любовний фундамент. Приготовлена вечеря була пересоленою, шпалери наклеєні неправильно, макіяж занадто гарний, а краватка дуже добре випрасувана. Для переходу на рівень професіонала варто освоїти прилюдну критику — розкритикувати партнера при мамі, друзях або начальстві, щоб він відчував себе ще менш комфортно.

Порівнювати з іншими людьми (зрозуміло, не на користь партнера)

Цей метод ще більш надійний, ніж критика. Ідеальний варіант — порівняння з колишнім бойфрендом. І фігура у нього була краща, і він дарував подарунки цікавіші, а духи у нього були взагалі ідеал. Але є й інші варіанти. Можна порівнювати з батьками («А от мій тато водить машину краще»), колегами («Наш бухгалтер одягається набагато елегантніше») або будь-якими сторонніми людьми, ліпшими під руку («Дивись, у того хлопця хода куди краща»). Ідеальний спосіб вбити не лише хороші відносини, але і самооцінку партнера.

Читайте також:  Психологи назвали 5 нетипових ознак чоловічої зради

Давати поради, коли про них не просять

Зазвичай люди дають поради в тих областях, які їм добре знайомі. Можна піти далі — постійно давати поради в будь-яких областях, ясно демонструючи, що партнер взагалі нічого не знає про те, що робить. А якщо ці поради ще й давати при розмові з кимось іншим, і так, щоб співрозмовник ясно все чув, то успіх забезпечений. Можна ще підкреслити, що без допомоги партнер нічого не може зробити як треба. Це вищий пілотаж.

Не допускати діалогу у відносинах

Потрібно явно дати зрозуміти другій половинці, що його думка нікого не цікавить, та й взагалі говорити в цих відносинах має тільки один, і це точно не він. Все, що від нього вимагається — слухати, кивати головою і погоджуватися з кожною реплікою. Заперечення і власна думка не приймаються. Приймається тільки згода і потурання.

Чітке дотримання зазначених правил стовідсотково гарантує тріщину у відносинах, а можливо, і повний їх розгром з усіма витікаючими. Залишиться тільки взяти в руки келих шампанського і спостерігати за руйнуваннями. Або зробити все навпаки і мирно жити разом з коханою людиною, роблячи один одного щасливими.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: