facebook

Що означає “обмежено придатний до служби”: адвокат надав пояснення

Що означає “обмежено придатний до служби”: адвокат надав пояснення

Пише - джерело.

Україні повістки отримують і люди з проблемами зі здоров’ям, а декого серед них забирають на передову. Адвокат Андрій Новак в ефірі “Сніданку з 1+1” пояснив, хто не підлягає призову та що означає “обмежено придатний до військової служби”.

Він наголосив, що кожен військовозобов’язаний перед тим, як потрапити на службу до армії, має пройти військово-лікарську комісію (ВЛК). Там і визначають його ступінь придатності до військової служби. Є відповідний наказ з величезним переліком хвороб та їхньою градацією, за чим і визначають ступінь придатності.

Читайте також:  “У березні розмір пенсій в Україні зміниться, однак не для всіх”: названо категорії осіб, в яких не зросте пенсія

Що таке обмежено придатний? Це – придатний, але з певними обмеженнями, які викликані певною хворобою… Тобто якусь функцію людина може виконувати… Однак з певними обмеженнями. І от саме у висновку ВЛК мають бути вказані обмеження для цього військового.

“Наприклад, у людини може бути грижа, тому у висновку ВЛК вказують, які саме обмеження мають бути для цього бійця: не носити важкого й т.д.”,- пояснює адвокат.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: