facebook

“Шалений мороз суне в ці області України, жахливий снігопад накриє цей регіон”: синоптики про холод

“Шалений мороз суне в ці області України, жахливий снігопад накриє цей регіон”: синоптики про холод

Пише - джерело.

Синоптики попереджають про посилення відверто зимовоїпогоди. Передбачається мороз, а місцями – навіть опади. Українців закликають належно ставитися до прогнозу й не нехтувати порадами.

Як інформує “zn,ua”, за прогнозом кандидата географічних наук, синоптика Ігоря Кібальчича, справжня зимова погода чекає українців і цього тижня.

До кінця першої декади лютого та на початку другої на просторах Атлантико-Європейського сектору складуться доволі нестандартні синоптичні умови. Очікується розвиток великої зони високого тиску, витягнутої у широтному напрямку від Азорських островів до Уралу та Західного Сибіру. Циклонічна діяльність виявиться практично відсутньою і буде спостерігатися далеко за полярним колом, а також у Скандинавії та Туреччині. Подібний характер атмосферних процесів призведе до винесення великих порцій тепла в Арктику, в той час як по всій Центральній та особливо південно-східній Європі пошириться холодне та сухе повітря.

В Україні на новому тижні встановиться зимовий характер погоди з невеликими, місцями помірними опадами у вигляді снігу, та з температурою повітря нижче за норму на 1 – 4 °С. Найбільш помітне зниження температури відчують на собі мешканці західної України.

7 лютого

У західних областях та Криму очікується помірний сніг, на решті території країни без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північний / північно-східний, 5 – 10 м/с, у Приазов’ї та Криму окремі пориви до 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі -10…-5 °С, вдень -6…-1 °С. У Карпатах вночі -17…-12 °С, вдень -10…-5 °С.

Читайте також:  Готуйтеся до снігового апокаліпсису: українців попередили про хуртовини, вітер та ожеледь

8 лютого

В Україні мінлива хмарність. Лише вночі у західних областях та Криму невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 5 – 10 м/с, у Криму та Приазов’ї окремі пориви до 15 – 20 м/с. Температура вночі становитиме -11…-6 °С, у Вінницькій області, Карпатах та на крайній півночі -16…-12 °С. Вдень -7…-2 °С.

9 лютого

В Україні малохмарно, без опадів. Вітер північно-східний, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі очікується в межах -13…-8 °С, вдень -6…-1 °С. У Карпатах та на Прикарпатті вночі -22…-17 °С, вдень -9…-4 °С.

10 лютого

Опадів в Україні не передбачається. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі -14…-9 °С, у Карпатах та на Прикарпатті -20…-15 °С. Вдень повітря прогріється до -5…0 °С.

11 – 12 лютого

На тлі зниження атмосферного тиску та активізації циклонічної діяльності, у більшості областей пройде сніг, мокрий сніг. У західній частині країни помірні, подекуди значні снігопади. На дорогах ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 5 – 10 м/с. Нічна температура повітря підвищіться на 3 – 5 °С, денна збережеться в межах -4…+1 °С.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: