facebook

“Шалена куля”: у Криму вбuли російську пропагандистку

За даними росЗМІ, пропагандистка Світлана Бабаєва загинула внаслідок нещасного випадку.

Пише - джерело.


На полігоні в анексованому Криму застрелили російську пропагандистку Світлану Бабаєву.

За даними російських ЗМІ, голова регіонального підрозділу медіагрупи “Россия сегодня” у Сімферополі Бабаєва загинула через нещасний випадок на одному з навчально-тренувальних полігонів під час занять військово-спортивною стрільбою.

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян вже відреагувала на смерть колеги.

“Тільки вчора з нею обговорювали, як будемо розвиватися на нових територіях. Ох, Світлано, Світлано, як же так”, – зазначила Симоньян.

Безпосередній начальник Бабаєвої, відомий пропагандист та гендиректор “Россия сегодня” Дмитро Кисельов, підтвердив смерть підлеглої.

Читайте також:  У Вакарчука назвали першу зраду в новому році

Кисельов зазначив, що загибла “гостро вболівала за Росію”.

“Рвалася “за стрічку”, бажаючи підтримати наших героїв. Шалена куля…” – наводить пресслужба слова гендиректора “Россия сегодня” Кисельова.

Пропагандистка Світлана Бабаєва 2004-2006 років очолювала представництво “РИА Новости” у Великій Британії, а 2008-2012 років була шеф-редактором корпункту агентства у США.

Також вона працювала заступником головного редактора газети “Московские новости”, шеф-редактором журналу “Профиль”. 2013-2016 років Бабаєва очолювала редакцію “Газета.Ru”. Після цього вона працювала в російській державній медіакомпанії “Россия сегодня”.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: