facebook

Серія пенальті з 24 ударів дозволила “Мілану” вийти в груповий раунд ЛЄ

У матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи “Мілан” в серії пенальті обіграв португальську “Ріу Аве” і вийшов в груповий етап, передає УНН.

Матч, що проходив на стадіоні “Ріу Аве” в Віла-ду-Конде, в основний час завершився з рахунком 1:1. Салемакерс відкрив рахунок (51), а Жералдеш вирівняв становище для португальців (72).

Пише - джерело.

Відразу після початку першого екстра-тайму господарі несподівано вийшли вперед — відзначився Желсон. “Мілан” зумів врятуватися в самій кінцівці матчу після заробленого пенальті, який точно пробив Хакан Чалханоглу на 120 + 2 хвилині.

Результат протистояння вирішувався в серії післяматчевих пенальті. З 11-метрової позначки точнішими виявилися італійці — 9:8. Команди пробили по 12 ударів. Примітно, що обидва воротарі також мали по удару і кожен з них надіслав м’яч над поперечиною.

Додамо, що інший європейський гранд “Тоттенхем” не мав проблем у грі з “Маккабі” із Хайфи — 7:2. Хет-трик оформив Кейн.