facebook

Сексуальне насильство над жінками – повідомлено про підозру третьому учаснику та організатору «блогерських вечірок»

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Київської обласної прокуратури організатору та третьому учаснику так званих «блогерських вечірок» повідомлено про підозру за фактами вчинення насильницьких дій сексуального характеру без добровільної згоди потерпілої особи (ч. 3 ст. 153 КК України).

За даними слідства, на одній із таких «вечірок» підозрювані використали безпорадний стан дівчини, з якою разом вживали спиртні напої. Вони вчинили стосовно неї насильницькі дії сексуального характеру, знявши все на мобільний телефон.
У той же день відзнятий матеріал вони розмістили у соціальній мережі.
Також встановлено, що в інший день блогер, раніше підозрюваний у виготовленні, зберіганні та розповсюдженні зображень порнографічного характеру, вмовив неповнолітню взяти участь у стрімі «блогерської вечірки». Дочекавшись, коли дівчина перебуватиме у стані алкогольного сп’яніння, він здійснив насильницькі дії сексуального характеру відносно неповнолітньої без її згоди.
Нагадаємо, група молодих людей створювала контент сексуально-насильницького характеру за участі жінок. Вони розпивали з ними спиртні напої, після чого здійснювали вульгарні дії, знімаючи все це на власні мобільні телефони.
Відео за участі жінок викладали у телеграм-канал і соціальні мережі, залишаючи принизливі дописи та коментарі. Раніше організатору та другому учаснику цих зустрічей повідомлено про підозру у виготовленні, зберіганні і розповсюдженні зображень порнографічного характеру (ч. 3 ст. 301 КК України).
Наразі за клопотанням прокуратури вони знаходяться під вартою. До суду скеровано клопотання про обрання запобіжного заходу третьому підозрюваному.
Досудове розслідування – ГУ Нацполіції в Київській області, оперативний супровід – Департамент міграційної поліції Нацполіції України.

The post Сексуальне насильство над жінками – повідомлено про підозру третьому учаснику та організатору «блогерських вечірок» appeared first on Місто.

Читайте також:  Ці 10 порід собак, найнебезпечніші в світі (відео)
Пише - джерело.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: