facebook

“Розвал Росії теж простежується”: астролог дала новий прогноз по війні

На думку астролога Ольги Медвецької, серйозні зміни важливих процесів для України почнуться зараз, але повною мірою розійдуться тільки навесні.

Пише - джерело.


Незважаючи на те, що на небі зараз склалася навколо України досить складна ситуація (і ось-ось станеться сонячне затемнення), це не означає краху всіх надій для українців. Про це на своїй сторінці в Instagram написала відомий астролог Ольга Медвецька.

“Багато негативних аспектів і положень на небі – це не крах України. Це такий період. Попереду краще! Україна не тільки вистоїть, а й стане кращою, ніж була. Ця тенденція теж простежується, як і зараз напруга і ескалація. І розвал Росії теж простежується. Події почнуть (!) розвиватися навесні. Інтенсивність цього і як саме все буде – не знаю, я все ж не ворожка”, ‒ пише вона.

Читайте також:  Шольц півтори години закликав Путіна вивести війська з України

На думку Медвецької, серйозні зміни важливих процесів для України почнуться зараз, але повною мірою розійдуться тільки навесні.

“Будь-яке затемнення – це завжди напруга, а будь – яке сонячне затемнення – це початок нових процесів. […] Так і тут! Початок нових подій буде закладено зараз. Але як саме вони будуть розгортатися – залежить від величезної кількості факторів. Спостерігаємо”, – підсумувала вона.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: