facebook

“Росіяни на колінах будуть просити зупинити війну“: астролог розповів, коли Україна переможе

Астролог Влад Росс заявив, що битва за Херсон стане своєрідною битвою за Сталінград. Вона змінить перебіг російсько-української війни. Переваги на нашому боці – езотерик впевнений, що протистояння обов’язково закінчиться перемогою.

Пише - джерело.


РФ удалося захопити лише незначні території України. Окупанти готуються провести так званий референдум у Херсоні. Проте планам не вдасться реалізуватись. Влад Росс запевнив співвітчизників, що жодного “ХНР” не буде. Більше того, Україна незабаром поверне контроль над обласним центром.

“Й мови бути не може про проголошення якоїсь республіки або про спробу Росії включити місто до свого складу. Наголошую, ЗСУ візьмуть Херсон у серпні 2022 року”, – зазначив ясновидець.

Астролог визнав, що визволення Херсона не буде легким, але стане переломним моментом у війні. Він порівняв майбутню битву з тією, що велася за Сталінград (Волгоград). Росс також спрогнозував руйнування Кримського мосту, яке очікується в той же період.

“Таким чином, усі символи перемоги Володимира Путіна перестануть існувати… Путін просто не дозволить залишити єдиний обласний центр, який він узяв. Він не може залишити Херсон після того, як залишив Київську та Чернігівську області, як “жест доброї волі” та подарунок. Херсон стане символом поразки Путіна. І російські війська там точно потраплять в оточення”, – наголосив дослідник.

Читайте також:  У БОЮ З РОСІЙСЬКИМИ ЗАГАРБНИКАМИ ЗАГИНУВ СТАРШИЙ СЕРЖАНТ ПОЛІЦІЇ З ЛЬВІВЩИНИ

Влад вважає, що у серпні українські війська розпочнуть контрнаступ. Бойові дії розгорнуться біля ворожої держави. Удари очікуються по Курській, Білгородській та інших областях.

“Тільки після цього росіяни зрозуміють, що війну треба закінчувати, і з вересня вони на колінах почнуть просити Україну завершити війну. У Росії в листопаді пропонуватимуть повернутися до кордонів, що були до 24 лютого. Ось тільки Україна не погодиться на це – вона буде наполягати на звільненні всього півдня та Донбасу”, – підсумував Росс.

Езотерик запевнив, що рашисти тікатимуть “все поголовно” тікати з України.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: