facebook

Росія пообіцяла нові удари по українських підприємствах ОПК

Російське міністерство оборони анонсувало удари по українських підприємствах оборонно-промислового комплексу.

Пише - джерело.

“У рамках виконання завдання щодо демілітаризації України російські збройні сили здійснюватимуть високоточною зброєю ураження українських підприємств оборонно-промислового комплексу. Щоб уникнути загрози життю працівникам підприємств українського ОПК, заздалегідь попереджаємо про заплановані удари по таких об’єктах”.

Міноборони РФ закликає персонал українських заводів ОПК залишити територію своїх підприємств. У міністерстві заявили, що співробітників підприємств ОПК України змушують відновлювати пошкоджену українську військову техніку. Там також заявили, що їм достовірно відомо про українські бойові літаки, які раніше перелетіли до Румунії та інших прикордонних країн.

Читайте також:  «Бачить демонів і чує голоси»: хворий на шизофренію вчитель задушив власну маму у Львівській області (ВІДЕО)

“Звертаємо увагу, що використання аеродромної мережі цих країн для базування української бойової авіації з подальшим застосуванням проти російських збройних сил може розцінюватися як залучення цих держав до збройного конфлікту”, – йдеться в заяві міністерства.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: