facebook

Росія готує новий наступ: астролог назвала найнебезпечнішу дату лютого 2023

Росія готує новий наступ: астролог назвала найнебезпечнішу дату лютого 2023

Пише - джерело.

Астролог Ірина Звягіна зробила прогноз до 5 лютого.

Відомий український астролог Ірина Звягіна зробила прогноз на найближчий тиждень до 5 лютого. Експерт стверджує, що росіяни можуть готувати новий серйозний наступ на українські території. Подробицями вона поділилася у своєму Facebook-блозі.

“Попереду у нас небезпечний тиждень. Сонце поступово уточнює квадрат з Ураном, а Венера – з Марсом. Місяць росте. І з понеділка по середу в Близнюках він прискорить переміщення і повітряних мас (стане вітряно), людей та інформації. Прискорення подій у війні. Юпітер зараз має велику швидкість і наближається до Марса гороскопу Росії. Наступ з боку Росії буде. І, швидше за все, критична точка – 4 лютого”, – спрогнозувала Звягіна.

Читайте також:  Чи можуть повторно вручити повістку: Відповідь юриста

Вона додала, що з боку України буде великий опір.

“Коли я дивлюся карту швидких прогресій (місяць за рік), то картина має вигляд кулака – сонячного стелиуму. Це повна концентрація, сила, спрямована на поразку ворога. Але якщо для наступу з боку України були умови восени і на початку зими, то зараз це не зовсім доречно. Треба стягувати підкріплення і допомогу”, – додала експерт.

Також вона додала, що в даний період буде багато непередбачуваних ситуацій як на фронті, так і в мирному житті.

“Будуть непередбачувані ситуації, аварійність, високе нервове напруження, необхідність швидко приймати рішення. Великий ризик зриву, кризи, розриву стосунків або дуже швидкого зближення. Велика ймовірність рішень про розлучення”, – уточнила Ірина Звягіна.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: