facebook

Рівненська ОДА допоможе відбудувати згорілий будинок багатодітного «кіборга» з Березнівщини

Семеро дітей захисника України потребують допомоги

Пише - джерело.

Розробити візуалізацію проєкту, провести калькуляцію будівельних матеріалів та відновити вщент згорілий будинок – у Рівненській ОДА обговорили першочергові кроки з відновлення будинку «кіборга» з Березнівщини.

Біда сталася напередодні Великодня.

Аби обговорити процес відновлення згорілого будинку, перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін зустрівся із директором архітектурно-планувального бюро Березнівської ТГ Іваном Бондарем і директоркою «Ветеранського Простору» Ольгою Яковлєвою.

Питання надання допомоги учаснику АТО, захиснику Донецького аеропорту Віктору Свиридюку перебуває на контролі в Рівненській ОДА.

Потрібно в найкоротші терміни розпочати вирішення проблеми та допомогти родині «кіборгу, – зазначив Сергій Подолін.

Читайте також:  В Україні для водіїв хочуть ввести новий штраф до 17 000 гривень: за що каратимуть

Сергій Подолін доручив розробити проєкт візуалізації до середи, 19 травня. А також скласти калькуляцію будівельних матеріалів, необхідних для роботи на першому етапі будівництва.

Вщент згорілий будинок ветерана АТО відновленню не підлягає. Напередодні ми оглядали територію і, окрім фундаменту, там більше нічого не вціліло.

Тому будемо підходити до процесу відновлення комплексн, – розповідає Іван Бондар.

Наразі родина ветерана, яка виховує семеро дітей, тимчасово проживає у родичів.Наразі родина тимчасово проживає у будинку брата, який проходить службу в зоні ООС.

 

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: