facebook

Рада ухвалила закон, який мав скасувати заочну форму навчання: нардеп зробив важливе уточнення

Щоб вступити до ВНЗ, абітурієнту треба буде скласти ЗНО або пройти вступні тести.

Пише - джерело.

Верховна Рада України ухвалила закон, який регулює вступ до ВНЗ наступного року. Згідно з ним, реформування зазнають вечірня і заочна форми навчання.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Як зазначається, законопроєкт підтримали 285 народних депутатів. Відповідно до документу, від наступного року в вищих навчальних закладах не проводиметься набір вступників для здобуття ступеня вищої освіти молодшого бакалавра.

Пізніше нардеп додав, що згідно з рішенням Комітету з освіти Ради, всі норми щодо заочної форми були вилучені із законопроєкту. Таким чином, наразі заочну форму навчання у вишах від наступного року не скасували.

Читайте також:  Освітня реформа дійшла до садочків? Радикальні зміни щодо груп та новий режим роботи

Щоб вступити до ВНЗ, абітурієнту треба буде скласти ЗНО або пройти вступні тести. Для зарахування треба скласти іспит з української мови, математики, історії України та одного предмету на вибір.

Окремо зазначається, що здобувачі освіти, які завершують здобуття кожного рівня повної загальної середньої освіти 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024 навчальних років, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Для учнів, які завершують здобуття початкової середньої освіти 2024 року, проводиться державна підсумкова атестація в режимі пілотування.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: