facebook

Путін звернувся до шаманів: Арестович розповів, що відбувається у свідомості кремлівського диктатора

Стало відомо, що російський диктатор та тиран Володимир Путін почав звертатися до шаманів та магів у зв’язку з останніми подіями на фронті в Україні. Радник Офісу президента України Олексій Арестович вирішив прокоментувати цю ситуацію та звернувся до українців.

Пише - джерело.


Відповідну інформацію було оприлюднено на порталі «glavred»

Очевидно, що в Росії зростає напруга у верхівці влади. Тільки одне рішення Путіна звернеться до шаманів і астрологів може багато про що говорити, наприклад, про те, що його окупанти не можуть вселити жодної надії на втілення цілей президента РФ.

«Передчуття кінця розриває психіку та потребує компенсації. Оскільки військові не можуть дати такої надії, її доводиться шукати серед шаманів, астрологів та окультистів. Посилення таких персонажів, загалом раціонального типу західної політики чи близько західної, завжди означає прихід психологічно-колективного переживання кінця», – сказав Олексій Арестович.

Читайте також:  На фронт не відправлять: влітку буде видача особливих повісток, подробиці

Крім цього, радник ОП України наголосив, що політика Путіна вже зовсім не така, як спочатку. Повідомляється, що Путін зараз перебуває на тому ж шляху, що й Гітлер.

«Як стверджують інсайдери, у Кремлі зростає вплив астрологів. Це означає, що зростає внутрішнє напруження як в окремих членів, так і у маси. Значить дедалі більше вдаються до “трах-тибедохів”. Тому що це як у Гітлера: є три стадії – армія Вінка, чудо-зброя та чудо-астрологи. Армія Вінка – це армія Суровікіна, вона не спрацювала. Чудо-зброя – іранські дрони не спрацювали. Отже, зараз стадія астрологів. Це нагадує останні місяці у бункері його великого попередника», – продовжив Арестович.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: