facebook

Прикарпаття втратило двох захисників

Боронячи рідну землю від російських загарбників загинули військовослужбовці з Івано-Франківська та Тлумача. 

Пише - джерело.

Стало відомо про загибель військового з села Озеряни Олешанської громади Ігора Довбняка.

Гіркий смуток війни знову чорним крилом огорнув Тлумаччину… Боронячи рідну землю від російських загарбників, йдуть кращі сини України, яким би ще жити і жити. Війна жорстока і безжалісна, забирає найкращих. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, побратимам, друзям, всім хто знав цю відважну та прекрасну людину. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.
У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України! Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі! Герої не вмирають! Слава Україні!Героям Слава!, — йдеться у дописі.

Про загибель ще одного героя, Руслана Федчишина (Лень) повідомив Руслан Марцінків.

Сьогодні о 17:00 буде панахида за загиблим в Будинку смутку (м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 3). А у понеділок, 20 травня о 13:00 розпочнеться прощання зі загиблим в Будинку смутку (м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 3).  Поховають воїна на Алеї Героїв міського кладовища у с. Чукалівка.

The post Прикарпаття втратило двох захисників appeared first on Місто.

Читайте також:  “Незрячі та глухі теж служитимутть?”: які хвороби зору та слуху є підставою для звільнення від мобілізації під час воєнного стану

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: