facebook

Прикарпатцям на замітку: Іспит з водіння тепер можна здавати необмежену кількість разів

В Україні скасували обмеження щодо кількості спроб складання практичних іспитів з водіння для отримання водійського посвідчення.

Пише - джерело.

Про це пише УП за посиланням на МВС.

“Ви часто запитували “коли?” І от нарешті! Скасовано обмеження щодо кількості спроб складання практичних іспитів для отримання водійського посвідчення”, – повідомили у міністерстві.

Повідомляється, що упродовж року після завершення навчання в автошколі та отримання свідоцтва про теоретичну підготовку кандидат має: необмежену кількість спроб для складання теоретичного іспиту; необмежену кількість спроб упродовж двох років з дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки для складання практичного іспиту.

Читайте також:  "ФСБ в рясах": Московський патріархат у 2014 році прикривав анексію Криму (відео)

Інтервал між складанням теоретичного або практичного іспитів (у разі неуспішного складання) становить не менше ніж 10 календарних днів.

Результат успішно складеного теоретичного іспиту буде дійсним упродовж 1 року, а практичного – два роки.

У Головному сервісному центрі МВС на коментарі до цієї новини відповіли, що зняття обмежень стосується і тих, хто вже задавав практичний іспит з водіння, але мав неуспішну спробу чи 2 спроби (загалом раніше було лише 3 спроби для здачі іспиту).

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: