facebook

Прикарпатців просять допомогти батькові франківської волонтерки Орести Возняк

У батька франківської волонтерки Орести Возняк, засновниці Освітньо-благодійний проект “ЯНГОЛИ ПОРУЧ”, нещодавно стався інсульт. Зараз чоловік потребує продовження лікування, на жаль, такі кошти для самої сім’ї непідйомні.

Пише - джерело.

Прохання про допомогу розмістила у мережі громадська діячка, волонтерка і просто подруга Орести Людмила Лінник.

“На сьогодні Кулиняк Тарас Петрович (1954 р.н) – тато Орести – знаходиться в реанімації обласної лікарні. Він переніс надскладну операцію успішно. Робили трепанацію черепа. Було видалено 80 мл крові. Пан Тарас зараз без свідомості, стан важкий. Очікується ще одна операція, – написала вона. – Лікарі кажуть, що є добрий прогноз, але результатів можна дочекатись лише за 2 тижні реанімації. Ставлять дренаж в шию, щоб пан Тарас міг дихати”.

Щоденно на ліки потрібно не менше 1 500 грн. Це понад 20 000 грн на два тижні…

Читайте також:  33 рятувальників і 7 одиниць техніки з Прикарпаття відправили на ліквідацію пожеж на Житомирщині (ФОТО)

“Знаю, що Оресті дуже складно просити допомоги. Бо вона звикла допомагати іншим, а не звертатися до людей для себе. Але вірю, що зроблене добро мусить повертатися. Разом ми усе можемо! , – додала пані Людмила. – Родина Орести насправді живе дуже скромно. Батьки – пенсіонери. Ореста в декретній відпустці по догляду за двома донечками-двійнятами. Заробляє кошти на потреби родини тільки чоловік Степан! Ореста дуже багатьом допомогла і підтримала. І зараз наша з вами підтримка потрібна їй”.

Просять вказати, що кошти для батька Тараса, бо на картку Орести часто переводять кошти для допомоги іншим людям.

Картка приватБанку:
4731 2191 1106 6183 Возняк Ореста Тарасівна

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: