facebook

Прикарпатський школяр, яких хворів на лейкемію, зробив зворушливий подарунок своїй сестричці (фото+відео)

Це історія розвивалася два роки і саме цієї весни сталося те, чого маленький хлопчик Святослав так сильно хотів. Любов показала йому, що немає нічого неможливого і здійснила його велику мрію.

Пише - джерело.

Сталося це на святі останнього дзвоника, 25 травня, у селі Ковалівка, Коломийського району. І сталося це завдяки благодійному проекту 1+1 медіа, який так і називається – “Здійсни мрію”.

Трохи передісторії. Маленький Святослав Пішак ще не встиг піти у перший клас та познайомитися зі своєю першою вчителькою, коли у двері їхньої домівки постукала біда. Хлопчик раптово почав марніти на очах. Батьки одразу ж відвели малого на обстеження і лікарі вирішили, що в хлопця анемія. Спершу цей діагноз не викликав жодних підозр, але Святик відмовлявся їсти, трималась висока температура, а самопочуття лише погіршувалось. Через тиждень малого направили на обстеження в іншу лікарню і там одразу встановили страшний діагноз – рак крові.

Сім’я вирішила не чекати та одразу відправилась до київської лікарні Охмадит. Поки хлопець боровся за своє здоров’я, його сестричка Андріана перейшла у третій клас. Брат і сестра ніколи не розлучалися раніше і під час лікування, на великій відстані, постійно сумували один за одним. Хлопчик постійно вмовляв рідних хоч на декілька днів поїхати до сестрички, щоб побути з нею, побачити, але через лікування це було неможливо. В той момент у Святослава народилася мрія – хлопчик захотів полетіти до сестри.

«Десь після шести місяців лікування у нього з’явилася ця мрія. Часто, щоб відволікти його від лікування та лікарні, ми старалися кудись ходити. Коли ми були в музеї літаків, Святик сказав, що він хоче на ньому полетіти до Андріани, – розповідає мама. Після того Святик намалював свою мрію – з цього і почалося диво у проекті Здійсни мрію.

На втілення мрії знадобилося багато часу та сил. Команда проекту «Здійсни мрію» довго планувала цей день і ось, 24 травня, цей день настав.

На майданчику біля школи зібралося все село, відзначали свято останнього дзвінка. Серед десятків людей стояла маленька Андріана, яка якраз закінчила п’ятий клас і чекала дива – братик має повернутися додому. При кінці святкування до майданчик вийшла відома телеведуча Лідія Таран, яка була однієї з небагатьох, хто знав великий секрет, що ж буде відбуватися цього дня. За вказівками люди оперативно вистроїлися, хвилювалися, перемовлялися, що ж зараз буде, адже по селі вже встигли піти чутки про «диво», яке має статися.

Читайте також:  На Рожнятівщині п'яний водій підняв машину після ДТП і поїхав далі (фото)

Андріанка через хвилювання не могла і слова сказати, коли побачила в небі вертоліт. Вона вже знала, що до неї летить її братик, який так мріяв їй сказати: « От бачиш, я вмію літати. А ти не вірила, що це можливо».

Сотні людей гуртом вигукували зворотній відлік до приземлення гвинтокрила. І ось він приземлився на старенький танцювальний майданчик.

Як лиш приземлилися, Святик ще з кабіни махав сестричці. Далі з вертольоту вийшов, ніби не хлопчик, а великий букет червоних троянд, за яким виднілися тільки маленькі ніжки. Андріана підбігла до братика і все село спалахнуло емоціями. Люди плакали і не могли стримати сліз щастя та зворушення. Такий малий хлопчик, але з такою великою силою волі та вірою, прагненням здійснити свою мрію. За два роки планування, шляхів здійснення та самого втілення цієї мрії, це сталося.

«Я знала, що він прилетить. Я бачила його малюк, але все одно хвилювалася. Мені нічого не потрібно. Єдине, чого я хочу, щоб братик більше ніколи не хворів, – зі сльозами на очах сказала Андріана.

Його мрія здійснилася і її не передати словами. Це історія про маленького хлопчика з Коломиї, який був без крил, але любов навчила його літати.

До теми:

Проект “Здійсни мрію” стартував 29 квітня 2016 року, у Всесвітній день бажань. Це велика благодійна ініціатива 1+1 медіа та благодійного фонду «Ти не один», яка покликана дарувати радість та втілювати мрії важкохворих дітей, для яких кожен прожитий день – це диво.

В процесі реалізації проекту виявилася негативна тенденція — здатність дітей мріяти згасає. Але великі мрії  — це великі цілі і великі досягнення.

У червні 2018 було проведено дослідження серед усіх дітей — і здорових, і дітей зі складними захворюваннями. Результати приголомшили: 95% дітей мають здебільшого матеріальні бажання і лише 5% мріють без меж. А також виявилось, що 38% батьків взагалі не знають про мрії своїх дітлахів.

Окрім допомоги діткам, які боряться за життя, проект поставив собі мету — змінити статистику та ставлення до мрій в цілому.

Куратори проекту: телеведучі Лідія Таран і Олександра Лобода. У команді проекту: журналісти ТСН, співробітники 1+1 медіа, фонд “Ти не один”, психологи, педагоги, волонтери, зірки, спонсори та інші.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: