Прикарпатські спортсмени відзначились на міжнародних змаганнях. ФОТО

Наші спортсмени здобули перемоги на міжнародних змаганнях.

Пише - джерело.
Нагороди на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу здобули:
Юлія Васенда, яка стала першою у ваговій категорії 45 кг,
Діана Ломей посіла третє місце.
Загалом за європейську першість у Німеччині змагались 375 спортсменів з 27 країн.
За результатами виступів збірна України виборола 10 медалей, серед яких одне золото, два срібла та сім бронзових нагород.
Також наша землячка Діана Ломей у складі української збірної виступила у командних сутичках, де українці стали третіми.
10 медалей здобули наші спортсмени на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років, який відбувся в Умані.
На дистанції 200м:
1 місце – Іван Ніколаєв-Каріна Зварич, Віталій Пристай, Ірина Федорів;
2 місце – у Каріни Зварич та Марії Мельничук.
На 500-метровій дистанції:
1 місце – Віталій Пристай, Ірина Федорів;
3 місце – Каріна Зварич-Марія Мельничук, Іван Ніколаєв-Каріна Зварич.
 1000 м:
2 місце – Олег Зорій
3 місце – Каріна Зварич-Марія Мельничук
Тренери спортсменів: Тетяна Дмитрук, Микола Періг, Єлизавета Мальцева.
Відзначились на спортивній арені й прикарпатські рятувальники. Вони посіли призові місця на XXVII чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму, який відбувся на Чатових скелях поблизу Львова. Участь у ньому взяло більше 100 «надзвичайників» з 14 областей.
Перше місце на дистанції 5 класу «Рятувальні технічні прийоми» посіли заступник начальника гірської пошуково-рятувальної частини управління Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області Роман Братчук та волонтерка Дарія Риженко.
Другий результат продемонстрували рятувальники Василь Дутчак та Денис Бойчук.

The post Прикарпатські спортсмени відзначились на міжнародних змаганнях. ФОТО appeared first on Місто.