facebook

Прорив другої лінії оборони росіян: генерал Тарнавський оцінив перспективи контрнаступу на півдні

Більшість часу і ресурсів окупанти витратили на укріплення першої лінії оборони.

Пише - джерело.

У Кремлі не сподівалися, що ЗСУ зможуть прорвати першу лінію оборони на південному напрямку. На будівництво цих укріплень окупанти витратили 60% свого часу і ресурсів, дві інші лінії оборони захищені значно слабше.

Про це говорив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія”, бригадний генерал Олександр Тарнавський в інтерв’ю Observer.

За його словами, російські війська “стояли і чекали на українську армію”, обстрілюючи техніку снарядами і дронами. Тепер, коли перший бар’єр подолано, окупанти змушені вдаватися до маневрів. Тим часом ЗСУ повернули після розмінування на поле бою свої танки та іншу бронетехніку.

“Зараз ми перебуваємо між першою і другою лініями оборони, завершуємо знищення підрозділів противника, що забезпечують прикриття відходу російських військ за другу лінію оборони”, – розповів генерал.

Читайте також:  Після моторошних кадрів з Бучі Німеччина висилає низку дипломатів РФ та оголошує їх персонами нон ґрата

За його словами, між першою і другою лінією захисту дуже велика різниця – друга лінія укріплена не так добре, тому ЗСУ можуть активніше використовувати бронетехніку.

“На мою думку, росіяни вважали, що українці не пройдуть цю лінію оборони. Готувалися [до контрнаступу ЗСУ] понад рік”, – зауважив генерал Тарнавський.

Він зауважив, що противник для захисту своїх позицій тепер підтягує резерви не тільки з окупованої території України, але й з Росії.

“Рано чи пізно у росіян закінчаться всі кращі солдати. Це дасть нам стимул атакувати більше і швидше. У нас все попереду… Тепер нам належить сконцентруватися на певних областях і довести справу до кінця.”, – додав Тарнавський.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: