facebook

Пророцтва Влада Росса на 2023 рік для України

Українці найбільше зараз чекають на перемогу у війні, і перебувають в активному пошуку інформації про те, чого можна очікувати в найближчому майбутньому, буквально з будь-яких джерел.

Пише - джерело.

Наразі обговорюються нові передбачення астрологів та екстрасенсів, тим більше поговорити тут є про що. У своєму недавньому інтерв’ю він розповів про те, що в Україні можуть бути дострокові вибори і припадають вони на 2023 рік. Справа в тому, що в будинку влади буде Уран, тому ця подія стає реальною. Дуже цікаво, що подібне передбачення він зробив ще до того, як почалася війна, тож передбачення Влада Росса на 2023 рік для України варто вивчити ретельно.

Чого очікується?
Свого часу астролог ще у грудні 2021 року передбачив війну між Україною та Росією, і, як показала практика, він не помилився. Сьогодні необхідно розглянути новий прогноз, відповідно до якого активна фаза воєнних дій триватиме до кінця 2022 року, і є ймовірність того, що протягом 2023 року війну буде закінчено.

Максимальний термін того, коли буде закінчено військові дії, призначено на весну 2023 року, і паралельно астролог говорить про те, що у березні 2023 року путінська влада впаде. Причому абсолютно незалежно від того, хто буде президентом, чи сам Володимир Путін, чи його наступник, тож пророцтво астролога Влада Роса для України пов’язане з Росією.

Погрозливо звучить пророцтво Влада Росса з приводу того, що президент Росії може взятися за ядерну зброю, але станеться це тоді, коли Крим почне йти з-під його влади. До кінця 2022 року переговори, до того ж будь-якого формату, будуть не дуже результативними, тому що про це навіть говорять зірки. Однак згодом ситуація значно покращає.

Раніше очікувався якийсь переломний момент, який уможливив би переговори між Російською Федерацією та Україною. Сьогодні така подія вже відбулася – це Український прорив у Харківській області, про який говорить увесь світ. Отже, зараз можливі переговори, тим більше войовничий вплив Марса, з точки зору астрології, стає вже менш сильним, про що і говорить астрологічний прогноз Влада Росса для України.

Чи зміниться влада Росії?
Влад Росс також говорить про те, що в Росії змінюватиметься влада. Цей процес вже запущено, і він є неминучим. Відбудеться це коли будуть два важливі затемнення, і одне випадає на квітень – день народження Гітлера, а друге на травень. Вважається, що до цих дат встановиться мир, і Путіна, зрештою, не матиме влади.

Смерть Путіна
Вважається, що смерть президента Росії відбудеться у 2022-му чи 2023-му році. Астролог Влад Росс вважає, що це відбудеться все-таки ближче до 2022 року, тому що за його натальною картою в астрології саме на цей період випадає останній соляр у житті. Про це було сказано ще до початку війни. Причому вважається, що диктатор загине не сам, і його вбивця вже сплачено. Як і чим чи ким оплачено? Відповісти на це питання складно, бо цілком можливо, що ціна – це людські життя українців.

Читайте також:  У Вінницькій області від отруєння газом загинули четверо дітей та двоє дорослих

Астролог упевнений, що час правління диктатора вже наближається до кінця. Щорічно через його владу гинуть тисячі людей, і чим швидше його повалять, тим краще буде для всього світу.

Крайня дата смерті Володимира Путіна – це 20 квітня 2023 року. Дата є символічною, тому що на цей період випадає і день народження ще одного відомого диктатора – Адольфа Гітлера, а також сонячне затемнення.

Прогнози для українців
Астролог запевнив, що останнім терміном закінчення війни вважається період, коли Марс увійде в період своєї ретроградності. Проте не можна точно сказати, чи це буде кінець 2022 року, чи все-таки 2023 рік. Можливо, у листопаді 2020 року закінчиться активна фаза війни, але практика показує, що Володимир Путін не здається, і ще більше погіршує своє становище, тому прогноз астролога Влада Росса коли закінчиться війна в Україні виглядає доволі туманно.

Крим повернуся відразу не вийде. Можливо, це буде лише тоді, коли у Російській Федерації зміниться влада. Санкції ніхто не скасує, поки живий диктатор, тому в Росії буде шанс на нормальне життя лише в тому випадку, якщо хтось із нової влади, бажаючи позбутися санкцій, піде на поступки.

Вважається, що Кримський міст упаде, адже його знищать під час воєнних дій, і саме це стане переломним моментом подвійно. Поки що цього не сталося, але все наближається до того, що астролог залишиться правим, а якщо говорити про те, як виглядає пророцтво Влада Росса про Зеленського, то жодних труднощів у президента не буде.

Чи можна українцям розслаблятись?
Сьогодні можна побачити позитивні новини фронту, які доповнюють прогнози Влада Росса на 2023 рік для Світу, і це цілком обнадіює деяких людей. Проте Влад Росс попереджає, що в Україні все ще небезпечно.

Можливі ракетні удари, причому розслаблятися не варто навіть Києву. Очікується серйозний контрнаступ у період, коли Марс і Уран з’єднуватися. Це відбудеться восени у листопаді 2022 року, і на цей же період випадає дуже сприятливий час для переговорів, але чи зможе Володимир Путін піти на якісь поступки, бо домовитись можна лише розмовляючи.

Закінчиться війна!
Астролог говорить, що Росія підпише акт про капітуляцію. Але це станеться не раніше березня 2023 року. Цікаво, що подібний прогноз дає не тільки Влад Росс, а й інші астрології та тарологи, тому останні прогнози Влада Росса про Україну на 2023 рік щодо того, коли закінчиться війна, звучать досить оптимістично, тобто приводи для радості все-таки є.

Щодо Євросоюзу, то цілком імовірно, що Україна може увійти до ЄС уже 2024 року, тоді ж почнеться відбудова країни, і більшість біженців повернеться додому. Це призведе до зростання економіки, незважаючи на те, що сьогодні багато хто в це не вірить. Природно, економіка відразу не відновиться, тому потрібно прикладати зусилля, необхідно буде працювати, але це не означає, що цього не буде ніколи.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: