facebook

Працівники комунальних підприємств із Франківська будували фортифікації на Донеччині. ФОТО

36 працівників комунальних підприємств з Івано-Франківської територіальної громади з 15 березня до 30 квітня 2024 року будували фортифікаційні споруди на Донеччині — приблизно за 15 км від лінії фронту. Бригада працювала без вихідних.

Пише - джерело.

Про це Суспільному розповів керівник групи, начальник управління житлової політики міської ради Геннадій Пономаренко.

З його слів, укріплення в Донецькій області споруджували представники комунальних підприємств “Івано-Франківськводоекотехпром”, “Електроавтотранс”, “Івано-Франківськтеплокомуненерго”, “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”, “Полігон” та “Комфортний дім”.

Комунальники

Геннадій Пономаренко розповідає, що група працівників з Франківська “з нуля” облаштовувала взводний опорний пункт — мережу траншей, сполучених вогневими позиціями.

Фортифікація, фортифікаційні споруди

“Ми обробляли бетон — тинькували, заробляли шви, прошивали, займалися гідроізоляцією, приварювали двері, вікна, бійниці. І дуже багато було роботи з деревом. В мене було до десятка людей, які займалися виключно підготовкою лісу для розкрою. За півтора місяця ми перечистили від кори й підготували приблизно 17 фур дерева, по 25 метрів кубічних кожна”, — каже Геннадій Пономаренко.

Фортифікація, фортифікаційні споруди

За його словами, робочий день бригади розпочинався о 5:30 і тривав приблизно до 18:00. До місць роботи потрібно було їхати від 40 хвилин до 1 години.

“Ми чули і бачили, як “прилітало”. Але коли постійно працює бур, бензопили, генератори, екскаватори, то не завжди помічаєш. Вихідних у нас не було взагалі. Ми знали, що ми робимо і для чого, тому було не до вихідних”, — розповідає Геннадій Пономаренко.

Фортифікація, фортифікаційні споруди

З його слів, група працівників комунальних підприємств з Івано-Франківська планує їхати на будівництво фортифікаційних споруд знову. Зараз, каже Геннадій Пономаренко, у департаменті житлово-комунальної політики чекають на інформацію, необхідну для нового відрядження.

Читайте також:  Повітряні сили уточнили, за який час фахівці ЗСУ можуть опанувати ЗРК Patriot

The post Працівники комунальних підприємств із Франківська будували фортифікації на Донеччині. ФОТО appeared first on Місто.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: