facebook

Померла вагітна, що постраждала під час бомбардування пологового будинку Маріуполя

Не вижила ні породілля, ні її дитина

Пише - джерело.

У Маріуполі померла одна з вагітних жінок, яка постраждала під час бомбардування окупантами пологового будинку 9 березня. Про це повідомила журналістка «Голосу Америки» Ася Доліна на своїй сторінці у Facebook.

«Перша вагітна дівчина з відео/фото репортажів з місця бомбардування дитячої лікарні номер три у Маріуполі (пологовий будинок), та, яку виносили на ношах, не вижила. І дитина її ненароджена не вижила. Підтверджує фотограф Євген Малолєтка, який зробив ці фото для AP», – написала вона.

Інша жінка, Маріанна Підгурська, яку теж потрапила на фото під час обстрілу пологового будинку, 10 березня народила дівчинку.

Читайте також:  Єгорова – Чорноволу: “Я громадянка України і маю право. І не ви мені будете тут розповідати про те, що і коли мені говорити

Нагадаємо, 9 березня російські воєнні злочинці нанесли ракетно-бомбові удари по пологовому будинку та дитячій лікарні міста Маріуполя. Внаслідок авіаудару по Маріупольському пологовому будинку №2 постраждали 17 осіб серед медперсоналу і породіль.

На сьогодні в Маріуполі близько 400 тисяч людей перебувають в облозі.

Читайте також:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Популярні дописи: