facebook

Польща в травні послабить карантин: що зміниться для українців

Відновлять роботу закладів й внесуть зміни в масковий режим

Пише - джерело.

З 4 травня почнуть послаблювати карантин у Польщі. Очікується, що в країні знову відновлять роботу шкіл, закладів торгівлі, а також внесуть зміни в масковий режим.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

Хоча третя хвиля пішла на спад, ми все ще маємо справу з дуже серйозною, великою кількістю смертей. Але ми хочемо, щоб наша економіка повернулася в нормальне русло, – зазначив Моравецький.

За його словами, з 4 травня відкриваються торгові, будівельні та меблеві комплекси, а в рамках санітарного режиму будуть відкриті галереї й музеї.

Читайте також:  Посилення карантину. В Івано-Франківській області частину школярів й студентів перевели на дистанційне навчання

З 8 травня в санітарному режимі відкриються готелі, з 15 травня – дитячі садки, ресторани й кафе, а з 29 травня вже всі школярі будуть займатися стаціонарно.

Крім того, з 15 травня скасують обов’язковий масочний режим на відкритому повітрі. При цьому в приміщеннях потрібно буде носити маски.

Також з середини місяця можна буде відвідувати відкриті спортивні майданчики, а з 29 травня – відкриються тренажерні зали та фітнес-клуби.

Проте ніяких змін щодо перетину кордону не передбачено.

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓

Читайте також:


Зaлишити кометар: