facebook

По 7, 46 грн за кВт: у Yasno вже офіційно розповіли про нові тарифи на світло, які тихо встановив Кабмін

Подробиці

Пише - джерело.

У Yasno вже офіційно розповіли про нові тарифи на світло, які тихо встановив Кабмін
Через значні пошкодження нашої енергосистеми ворожими терористичними обстрілами – слідом за введенням погодинних графіків відключення світла, українцям ще й підвищили тарифи на електроенергію. Про це йдеться в матеріалі Yasno.
Так от, на сайті компанії повідомляють таке:
“Сьогодні Кабінет Міністрів встановив нову ціну на електроенергію — 4,32 грн/кВт∙год.
Як і минулого разу, це буде єдиний тариф для споживачів, який діятиме до 30 квітня 2025 року.
Він вступає в силу з 1-го червня, тому рахунки за травень ще будуть зі старими цінами, а за червень (які ви отримаєте в липні) — з новими.
Щоб ви розуміли, з чого складається тариф на електроенергію, ми зробили інфографіку та наглядно показали ціну закупівлі електроенергії та вартість кожної послуги: постачання, передачі та розподілу.
Ціна за послуги YASNO як постачальника не змінилася та залишилась на рівні 0,17 коп за кВт∙год.
Частину нарахувань за електроенергію компенсує держава: зараз вона буде доплачувати за кожний кіловат населення понад 40% від його вартості.
Крім цього, в опалювальний період абоненти, які мають електроопалювальні установки та споживають до 2000 кВт∙год, можуть користуватись пільговим тарифом — 2,64 грн/кВт∙год. Він діятиме з 1 жовтня 2024 року по 30 квітня 2025 року.
Ті, хто мають двозонний лічильник, й надалі платитимуть вдвічі менше за електроенергію, яку вони споживають з 23:00 до 7:00, — 2,16 грн за кВт∙год.
Новий тариф для населення — це рішення уряду, який спирається на розрахунки, ситуацію в нашій енергосистемі та майбутній опалювальний сезон. YASNO як постачальник лише приймає умови та робить свою справу: приймає показання, нараховує суму за електроенергію, виставляє рахунки та приймає платежі.” – повідомили на сайті Yasno.
Зверніть увагу на таблицю, щоб зрозуміти звідки такі суми за електроенергію і 7,46 грн за кВт.

Читайте також:  СБУ повідомила про підозру окупаційному муфтію мусульман Криму, який закликав кримських татар підтримати війну рф

Сообщение По 7, 46 грн за кВт: у Yasno вже офіційно розповіли про нові тарифи на світло, які тихо встановив Кабмін появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: