facebook

Під час відпочинку офіцер ЗСУ вбuв військового

У Дніпрі старшого лейтенанта механізованого батальйону Олександра Жовмера засудили до позбавлення волі за вбивство іншого військовослужбовця.

Пише - джерело.

За версією слідства, у грудні 2021 року старший лейтенант разом з іншим офіцером, а також двома громадянками відпочивали у квартирі. Загиблий сидів на дивані та до нього підсіла жінка, яку він обійняв рукою. Жовмер, котрий перебував у інтимних стосунках з нею, вирішив вбити військовослужбовця.

Офіцер сходив на кухню, де на столі взяв великий кухонний ніж та повернувся до спальної кімнати. Далі він двічі вдарив загиблого в область лівої бічної поверхні грудної клітини та спини зліва. Доводячи свій злочинний умисел до кінця,Жовмер сперся на чоловіка, від чого той опинився у положенні лежачи на дивані, на спині. Сидячи над потерпілим, старший лейтенант змінив положення ножа у зворотній хват (лезом до низу) та наніс товаришу 14 послідовних ударів вістрям леза ножа в область його грудної клітини та живота, правого ліктьового суглобу. Чоловік отримав поранення, що були несумісні з життям.

Читайте також:  У Франківську затримали групу квартирних злодіїв-гастролерів (фото)

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України визнав повністю. Обставини викладені в обвинувальному акті підтвердив. Суду пояснив, що вбив потерпілого через виниклий конфлікт. Чоловіка засудили до 7,5 років позбавлення волі. Він знаходиться у СІЗО з 14 грудня 2021 року.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: