facebook

Переломна дата у березні: таролог повідомила, коли закінчиться війна в Україні

Таролог Ірина Клевер заявила, що війна в Україні незабаром завершиться. Однак російські окупанти все ще сподіваються отримати хоч щось і похвалитися успіхами на полі бою. Езотерик спрогнозувала подальший розвиток подій у країні.

Пише - джерело.

Фахівець з карт Таро повідомила, що країна-агресор запланувала нову ракетну атаку по українських містах. Ірина Клевер вказала, що зараз настав завершальний переломний етап у повномасштабній війні. Вона вважає, що РФ збирається обстріляти нашу територію ракетами С-400 та С-300. Зазначено, що рашисти вже погодили та обговорили дату.

“А далі вони ще не думали”, – пояснила Клевер.

За словами Ірини, Кремль у такий спосіб намагається змусити Україну до миру. Таролог запевнила, що наша країна зможе відбити масований ракетний удар, проте не обійдеться без жертв. Вона назвала їх неминучими. Проте криваві події наблизять закінчення війни.

Читайте також:  Астролог Влад Росс вказав точний місяць, коли можуть вбити Путіна

Експерт наголосила, що Україна навесні відчує полегшення – це станеться після 25 березня.

“Є переломний момент перший, другий, третій, а цей уже завершальний”, – пояснила Ірина Клевер.

Таролог підтвердила слова колег про те, що 2023 року російсько-українська війна зійде нанівець. Ірина запевнила українців у тому, що Крим вдасться повернути. Однак це станеться не цьогоріч. Питання навколо території, захопленої російськими окупантами, вирішуватимуться довше.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: