facebook

Пенсіонери у захваті: до виплати накинули аж 4 тис. грн, але пощастило не всім

Всі деталі

Пише - джерело.

Підвищення виплат зачепить лише незначну кількість українців.
З червня в Україні буде перераховано пенсії, і деяким пенсіонерам уже збільшили виплати на 4 тисячі гривень. Однак більшість пенсіонерів отримують нижче середнього рівня.

Про це повідомляє сайт ТСН.

З початку року середня пенсія в Україні зросла з 5,3 тисяч до 5,7 тисяч гривень. Проте ця середня цифра не дає повного уявлення про реальну ситуацію, оскільки розміри виплат значно відрізняються в різних регіонах країни. Наприклад, у Києві середня пенсія становить 7848 гривень, тоді як у Тернопільській області вона складає лише 4399 гривень. Це відображає великий розрив у рівні життя та доходах пенсіонерів залежно від місця проживання.

Пенсійний фонд України надає дані, що більшість пенсіонерів (44%) отримують пенсію до 4 тисяч гривень. З них 26,84% отримують менше 3 тисяч гривень, що свідчить про те, що значна частина людей похилого віку живе на дуже скромні кошти. Ще 17,2% пенсіонерів отримують від 3 до 4 тисяч гривень. Крім того, 18,6% пенсіонерів мають пенсію в розмірі від 4 до 5 тисяч гривень. Загалом 62,6% пенсіонерів отримують пенсії, що не перевищують 5 тисяч гривень на місяць.

Читайте також:  Шокуючий сюрприз: мешканка Долини придбала вівсянку із мишею всередині (фото)

У зв’язку з цим, було оголошено, що з 1 червня в Україні буде проведено перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів. Однак це підвищення торкнеться лише незначної частини пенсіонерів. Ті, хто виконав певні умови у квітні, можуть розраховувати на доплату в розмірі близько 1000 гривень.

Сообщение Пенсіонери у захваті: до виплати накинули аж 4 тис. грн, але пощастило не всім появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: