facebook

Пенсіонери не стримують радість: їм призначили подвійні доплати – коли прийдуть гроші

Подробиці

Пише - джерело.

Пенсіонерам призначили подвійні доплати
В Україні буде проведено перерахунок пенсій заднім числом. Працюючим пенсіонерам, які на 1 квітня отримали 24 місяці додаткового стажу, виплати підвищать із 1 червня. Однак у червні також нарахують доплати за квітень та травень. Про це в ефірі телемарафону розповіла заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду Вінницької області Лариса Дика, повідомляє Судово-юридична газета.

Так, вона зазначила, що автоматичний перерахунок буде здійснено з 1 квітня поточного року лише після надходження відомостей про сплату єдиного внеску за попередній квартал.

“Оскільки з 1 січня 2021 року законодавством передбачено щоквартальне подання об’єднаної звітності щодо ЄСВ та податку на доходи фізичних осіб замість щомісячного, строки подання такої звітності – протягом 40 календарних днів після останнього дня звітного кварталу. Відповідно, станом на 1 квітня 2024 року Управління не володіє даними про страховий стаж та заробітну плату за 1 квартал 2024 року.

Серед пенсіонерів близько 2,7 млн. тих, хто продовжує працювати. Вони в середньому отримують виплату 6 тис. грн. Усього пенсію отримують 10,1 млн осіб. З них найбільша кількість (2,6 млн.) мають пенсію до 3 тис. грн. Ще 1,7 млн ​​осіб одержують від 3 тис. до 4 тис. грн. Від 4 тис. до 5 тис. грн у 1,8 млн. українців.

Читайте також:  Прикарпатець намагався завезти з Польщі до України 166 екзотичних змій та ящірок (ФОТО)

Таким чином, більшість українців на заслуженому відпочинку отримують виплати до 5 тис. грн. Високі пенсії (від 10 тис. грн.) мають 1,2 млн. пенсіонерів.

Зауважимо, що ефективна пенсійна система може надати можливість працюючому отримувати на заслуженому відпочинку близько 60% звичного доходу. Міжнародна організація праці рекомендує: мінімальний гарантований дохід на пенсії має становити 40% звичного заробітку.

Україна, на жаль, цю норму виконує лише за окремими пільговими категоріями (наприклад, судді можуть отримувати 80% зарплати на пенсії) або стосовно найбідніших. Українець із середньою зарплатою та стажем у 35 років на заслуженому відпочинку отримує пенсію, розмір якої менший за 30% звичного доходу.

Сообщение Пенсіонери не стримують радість: їм призначили подвійні доплати – коли прийдуть гроші появились сначала на NEWS TiME.

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: