facebook

Паводок у Старуні: у мережі показали відео з висоти пташиного польоту

Впродовж 20 та 21 травня дощі на території Прикарпаття не припинялися. 

Пише - джерело.

Дощі за цих два дня завдали чималої шкоди області. Внаслідок негоди було підтоплено близько 3240 дворогосподарств.

20 травня орієнтовно з 16:00 на території області розпочалися інтенсивні опади у вигляді грозових, зливових дощів та граду. Спостерігалися грозові, дощові явища в Богородчанському, Калуському та Надвірнянському районах.

Негода завдала шкоди селу Старуня Богородчанського району. Увірвався потік води, який зніс асфальт з дороги, бетонну огорожу біля школи та частково пошкодив дерев’яний міст через річку. Було відбуксировано автобус, який перевозив дітей. В сусідньому селі Жураки було зруйновано будівлю.

Читайте також:  Мати намагалася знайти дочку: у Лубнах під час пожежі загинула півторарічна дитина, яку залишили вдома саму

На Франківщині станом на вчора без газу залишаються ще 883 абоненти. Це мешканці Надвірнянськогота Богородчанського районів.

23 – 24 травня на Днiстрi в дiлянцi Галич – Залiщики очiкується пiдйом рiвнiв води на 1 – 1,5 м над рiвнями.

Також на Прикарпаття прибула мобільна оперативна група ДСНС України під керівництвом т. в. о. Директора Департаменту реагування на НС Василя Сніцара.

З метою проведення моніторингу наслідків негоди на Франківщині розпочато обліт території області мобільною оперативною групою ДСНС України.

відео Міша Чуфус.

 

Популярні дописи:

Поділіться інформацією з іншими ↓↓↓


Читайте також: